В Австралії відбудеться Азіатська міністерська конференція щодо стихійних лих

В Австралії відбудеться Азіатська міністерська конференція щодо стихійних лих

Укрінформ
Азіатська міністерська конференція зі зменшення небезпеки стихійних лих 2020 року відбудеться в Австралії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії.

"Австралія пишається історією підтримки країн регіону у підготовці до стихійних лих, реагування на них та відновлення після катастроф. Біла книга зовнішньої політики Австралії 2017 року визнає необхідність інвестування в регіональні зусилля з підготовки до стихійних лих, щоб допомогти врятувати життя, мінімізувати економічні збитки та допомогти громадам швидше відновитися", - йдеться у повідомленні австралійського зовнішньополітичного відомства.

Австралійський уряд вважає, що конференція дасть змогу обмінятися досвідом та збільшити колективне розуміння країн регіону щодо ризиків стихійних лих. Вона також дозволить поглибити співпрацю, зміцнити структуру управління та сприяти розвитку більш стійкої інфраструктури.

"Австралійці добре знайомі з руйнуванням і спустошенням, спричиненими посухою, вогнем, циклонами та повенями. Індо-Тихоокеанський регіон є найбільш катастрофічним регіоном у світі. У минулому році на наш регіон припало шість із 10 країн світу, які найбільше постраждали від стихійних лих", - повідомляє австралійське міністерство.

Читайте також: В Японії зливи ховають людей під шаром води і бруду: загиблих вже 85

У квітні цього року уряд Австралії створив Національну робочу групу у Міністерстві внутрішніх справ, мета якої - провести загальнонаціональні реформи щодо зменшення впливу та фінансового тягаря стихійних лих на громади та економіку.

Очікується, що згадана конференція об’єднає уряд, бізнес, дослідників та громадський сектор в обговоренні заходів щодо зменшення гуманітарних, економічних та екологічних витрат на катастрофи в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-