Лісові пожежі у США: сотні будинків знищені, тисячі мешканців евакуйовані

Лісові пожежі у США: сотні будинків знищені, тисячі мешканців евакуйовані

1477
Ukrinform
Масштабні лісові пожежі, що охопили Сполучені Штати, вже знищили сотні житлових будинків, причому загроза вогняної стихії зберігається для тисяч місцевих мешканців.

Про це йдеться в повідомленні американського телеканалу CBS.

"Пожежі поблизу Форт-Гарланда (близько 205 миль на південний захід від Денвера) знищили 104 будівлі в управлінні гірських будинків, створеному в 1970-х роках мультимільйонером, видавцем Малькольмом Форбсом", - йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що це лише попередні дані, й наслідки стихії продовжують оцінюватися.

Нинішня лісова пожежа, яка охопила територію 318 кв. кілометрів, вважається однією з шести масштабних вогняних стихій у історії штату Колорадо. За інформацією ЗМІ, вона виникла внаслідок недбалого поводження з вогнем місцевими мешканцями.

Читайте також: У чотирьох областях України зберігається надзвичайна пожежна небезпека - ДСНС

Тим часом, внаслідок спекотної погоди, в інших американських штатах також вирує відкритий вогонь. Зокрема, в штаті Юта місцева влада евакуювала мешканців від 200 до 300 житлових будинків, на півночі Каліфорнії вогняна стихія та поривчасті вітри також спричинили евакуацію близько 2,5 тис. людей.

Крім того, в середу, коли американський народ святкує День Незалежності, правоохоронці й вогнеборці побоюються, що причинами нових займань можуть стати феєрверки та вогнища на природі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-