Трамп затвердив указ, що припиняє розділення сімей мігрантів

Трамп затвердив указ, що припиняє розділення сімей мігрантів

1020
Ukrinform
Президент США Дональд Трамп затвердив указ, який припиняє політику "нульової терпимості" нинішньої адміністрації, що призводила до розлучення дітей з батьками – нелегальними мігрантами при перетині кордону США.

Церемонія підписання відбулася у середу, в Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо мати міцний, дуже міцний кордон, але ми збираємось зберегти єдність сімей", - зауважив президент, додавши, що насправді йому не подобалося, що дітей забирали у батьків.

Раніше в середу стало відомо, що адміністрація Трампа готує відповідний документ для президента. Це сталося після кількох місяців запровадження політики "нульової терпимості" Білим домом, внаслідок якої близько двох тисяч дітей були відокремлені від батьків.

Читайте також: Трамп скасує розділення сімей нелегальних мігрантів

Ще напередодні представники адміністрації Білого дому стверджували, що на розлучення дітей з батьками – нелегальними мігрантами їх уповноважують закони США, і що таким чином вони піклуються про дітей. Водночас, після цієї процедури не залишається гарантій, що діти повернуться у свої сім'ї, які були вимушені втекти зі своїх країн, охоплених кризами.

Рішення президента Трампа підписати указ у середу стало несподіваним для багатьох. Глава Білого дому прийняв його після консультацій у Конгресі з представниками Республіканської партії, а також зустрічей з впливовими політиками в США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-