В Афганістані вбили п'ятьох саперів, які перевіряли територію під газопровід

В Афганістані вбили п'ятьох саперів, які перевіряли територію під газопровід

607
Ukrinform
В Афганістані невстановлені особи у понеділок вбили п'ятьох саперів, які перевіряли територію, на якій планується прокладання міжнародного газопроводу ТАПІ.

Про це повідомляє Reuters.

«Невстановлені озброєні люди у понеділок в Афганістані вбили п'ятьох фахівців з розмінування, які працювали на прокладенні міжнародного газопроводу, а один сапер був викрадений», - йдеться в повідомленні.

Інцидент стався у південній провінції Майванд, яка ще досі слабко контролюється центральним урядом.

Зазначається, що жертви нападу попередньо повідомили очільника провінції та місцеву поліцію, що не мають проблем із Талібаном, а тому не потребують жодного захисту.

Речники Талібану заявили, що інцидент розслідувався і що жертви не були одягнені у стандартну уніформу робітників на ТАПІ.

Читайте також: В результаті вибухів на стадіоні в Афганістані загинули 8 осіб

Як відомо, газопровід TAПI, який матиме довжину 1800 км та проходитиме через Туркменістан, Афганістан, Пакистан та Індію, розглядається як життєво важливий для афганської економіки. Він має пролягати через райони, підконтрольні талібам. Проте, коли афганська секція газопроводу була запущена цього року, Талібан заявив про готовність до співпраці, враховуючи її важливість для країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-