Капіталізація Facebook за тиждень впала на $58 млрд

Капіталізація Facebook за тиждень впала на $58 млрд

Укрінформ
Капіталізація Facebook за тиждень впала на 58 млрд доларів. Про це стало відомо у ніч на суботу, 24 березня, після закінчення торгів на фондовій біржі Нью-Йорка.

Про це повідомляє DW.

Вартість однієї акції компанії на американському фондовому ринку знизилася з 177 доларів 1 цента в перший день до 159 доларів 39 центів до п'ятниці закриття.

Інвестори остерігаються посилення уваги наглядових органів та відтоку користувачів, вважає провідний аналітик Pivotal Research Брайан Уїзер.

За інформацією агентства, при первинному розміщенні акцій у 2012 році ринок оцінив соціальну мережу в 104 мільярди доларів. Завдяки постійному притоку користувачів та домінуванню на цифровому ринку реклами вартість однієї акції зросла з початкових 38 до 190 доларів у лютому 2018 року. Однак в найближчі місяці ціна акції може впасти до 152 доларів, вважає Уїзер. Такий прогноз аналітик підготував ще до скандалу зі скиданням даних.

На сьогоднішній день капіталізація соціальної мережі становить 463 млрд доларів.

Читайте також: Скандал навколо Facebook: у Лондоні обшукають офіси Cambridge Analytica

Як повідомлялося, скандал вибухнув після того, як стало відомо, що британська компанія з аналізу даних Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50 млн користувачів соцмережі Facebook без їх згоди для використання в американській виборчій кампанії. Засновник Facebook Inc. Марк Цукерберг визнав, що компанія «припустилася помилки».

Американські депутати офіційно попросили Цукерберга пояснити на слуханнях в Конгресі, як дані 50 мільйонів користувачів опинилися у розпорядженні компанії Cambridge Analytica.

Європейський парламент і уряд Німеччини також попросили Цукерберга дати пояснення у зв'язку із ситуацією зі зловживанням персональними даними.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-