Audi відкликає майже 130 тисяч авто

Audi відкликає майже 130 тисяч авто

Укрінформ
Німецький автовиробник Audi, підрозділ концерну Volkswagen, відкликає 127 тисяч своїх автомобілів, дві третини з яких - у самій Німеччині.

Це підтвердила представник Міністерства транспорту у понеділок у Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У цілому у світі виявилися задітими близько 127 тисяч автомобілів, з них майже 77,600 тис. - у Німеччині", - заявила чиновниця.

Відкликати таку величезну кількість виробника зобов'язало Федеральне відомство автомобільного нагляду Німеччини (KBA). Йдеться про машини, обладнані дизельними моторами V6 TDI моделей А4, А5, А6, А7, А8, Q5, SQ5 і Q7. "Ці транспортні засоби були перевірені, і було встановлено, що на них встановлено неадекватний пристрій запалення, що дає змогу занижувати показники викиду шкідливих газів за стандартом Євро-6", - пояснила представниця Мінтрансу.

Виробник зобов'язаний буде замінити програмне забезпечення. До початку лютого концерн має представити план, в якій формі це буде зроблено. У виробника є 18 місяців, щоб здійснити відкликання й заміну.

Читайте також: Toyota відкликає 250 тисяч автомобілів Tacoma

Даний випадок став продовженням "дизельного скандалу", що розгорівся у 2015 році, в якому виявилися замішаними найбільші німецькі автофірми.

Як повідомлялося, у грудні 2017 KBA вже розпорядилося відкликати по всьому світу близько 57,6 тисяч автомобілів Volkswagen Touareg 2014-2017 років з тієї ж самої причини.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-