У Сирії загинув німецький репер – вербувальник ІДІЛ

У Сирії загинув німецький репер – вербувальник ІДІЛ

832
Укрінформ
У результаті авіаудару в Сирії загинув німецький репер Deso Dogg, який перейшов на сторону бойовиків ІДІЛ.

Про це повідомляє AFP.

Німецький репер також нібито одружився з перекладачкою ФБР, найнятою спеціально для того, щоб шпигувати за ним.

Деніс Кусперт, який виступав під сценічним іменем Deso Dogg, став одним з найбільш відомих серед бойовиків ІДІЛ із Заходу. Він знявся у кількох пропагандистських відео, в тому числі у відео з відрубаною головою.

Інформацію про смерть німця Деніса Кусперта, який має ганське походження, поширило пропагандистське видання ІДІЛ. Кусперт загинув в середу від авіаудару в місті Гараніж (Gharanij) в сирійській провінції Дейр-ез-Зор.

Читайте також: Туреччина має провести операцію в Сирії без затримок - міністр

Згідно з судовими документами США, Даніела Грін, перекладачка ФБР, втекла у Сирію в червні 2014 року, щоб одружитися з Куспертом після того, як захопилася екстремізмом, шпигуючи за німецьким репером, пише Європейська правда.

Грін, яка була заарештована після повернення в США менш ніж через два місяці після поїздки до Сирії, визнала себе винною у "дачі неправдивих свідчень, пов'язаних з міжнародним тероризмом" і відбула два роки ув'язнення.

Повідомляється, що Кусперт, який оголосив клятву вірності лідеру ІДІЛ Абу Бакру Аль-Багдаді, був головним вербувальником бойовиків ІДІЛ з Німеччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-