Меркель погодилася з тезами Курца щодо мігрантів

Меркель погодилася з тезами Курца щодо мігрантів

Фото
Укрінформ
Для вирішення проблеми біженців важливий захист зовнішніх кордонів європейського співтовариства, а також економічна допомога країнам, з яких їдуть мігранти.

Таке переконання висловили канцлер ФРН Ангела Меркель та її австрійський колега Себастьян Курц після переговорів у Берліні, передає кореспондент Укрінформу в Німеччині.

«Я переконаний в тому, що рішення міграційної кризи лежить у постійному захисті зовнішніх кордонів і посиленої допомоги людям на місцях (в країнах походження). Я переконаний, що це неправильно, коли контрабандисти вирішують, кому приїжджати в ЄС», - заявив Курц, помітивши, що дискусії про квоти на розподіл біженців приділяється занадто багато уваги.

Австрійський канцлер, відомий своєю незгодою з міграційною політикою Меркель, нагадав, що з розрахунку прийому біженців на душу населення Австрійська республіка займає друге місце в Європі після Швеції. У той же час він підкреслив, що Відень зацікавлений у збереженні свободи пересування всередині простору ЄС.

Меркель погодилася з цими тезами гостя.

«Я чітко дала зрозуміти, що нам важливо, щоб у глобальному контексті Європа могла бути дієздатна в політиці безпеки та міграції, у сфері захисту зовнішніх кордонів і партнерства з Африкою», - заявила німецький канцлер.

Це перший візит Курца в Німеччину після вступу на посаду глави уряду. До цього він відвідав Брюссель і Париж.

Меркель прийняла Курца з військовими почестями. Спільний обід і переговори тривали на 40 хвилин довше запланованого. По їх завершенню обидва партнери запевнили у бажанні зміцнювати співробітництво. «Ми виявили небагато моментів відмінності», - запевнила Меркель.

У другій половині 2018 року Австрія буде головувати в ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-