Під час конфлікту у Ємені були вбиті або поранені понад 5 тисяч дітей - ЮНІСЕФ

Під час конфлікту у Ємені були вбиті або поранені понад 5 тисяч дітей - ЮНІСЕФ

Укрінформ
Від початку конфлікту у Ємені було вбито або поранено понад п'ять тисяч дітей, а майже кожна дитина в цій країні потребує гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє DW з посиланням на ЮНІСЕФ. 

"Дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) заявляє, що від початку військового конфлікту у Ємені було вбито або поранено понад п'ять тисяч дітей - у середньому по п'ять дітей щодня, починаючи з березня 2014-го року, коли розпочалася війна", - йдеться у повідомленні.

Ще близько двох мільйонів дітей у Ємені хронічно недоїдають, а життя 400 тисяч з них через це перебуває у небезпеці, зазначили у ЮНІСЕФ з нагоди оприлюднення нового звіту організації. Окрім того, за даними ООН, близько двох мільйонів дітей у Ємені були змушені припинити відвідувати школу.

За даними Дитячого фонду ООН, від початку війни в Ємені народилось близько трьох мільйонів дітей. На цей час понад 11 мільйонів дітей у цій країні - а це, за даними ЮНІСЕФ, "практично кожна дитина в Ємені", - потребують надання гуманітарної допомоги. У цьому зв'язку у фонді закликали сторони конфлікту до припинення кровопролиття та до забезпечення повного та безумовного доступу представників міжнародних гуманітарних організацій для надання гуманітарної допомоги цивільним особам в Ємені, які її потребують.

Читайте також: У Ємені авіаудар аравійської коаліції вбив 68 цивільних

Конфлікт в Ємені триває з вересня 2014 року. Країна розділена між шиїтськими повстанцями-хуситами, котрих підтримує Іран, та адміністрацією президента Абд-Раббу Мансура Хаді, яка базується в Адені. Уряд Хаді підтримує коаліція арабських країн на чолі зі Саудівською Аравією. Крім того, у Ємені активно діє терористичне угруповання "Аль-Каїда на Аравійському півострові". 

Під час конфлікту загинули вже понад 10 тисяч людей, близько трьох мільйонів громадян країни стали біженцями. За даними міжнародної гуманітарної організації Save the Children, оприлюдненими в середині листопада 2017-го року, в Ємені 130 дітей щодня помирають від голоду та хвороб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-