ФБР розпочало нове розслідування щодо Фонду Клінтонів

ФБР розпочало нове розслідування щодо Фонду Клінтонів

902
Ukrinform
Міністерство юстиції США розпочало нове розслідування щодо Фонду Клінтонів, зокрема з'ясовується, чи здійснювала фундація будь-яку політичну та іншу нелегальну діяльність за часів каденції Гілларі Клінтон як державного секретаря.

Про це пише The Hill.

Агенти ФБР з Літтл-Року, штат Арканзас, де було засновано Фонд, взяли на себе ініціативу у розслідуванні та опитали принаймні одного свідка за останній місяць, а працівники правоохоронних органів заявили, що додаткові заходи очікуються у найближчі тижні.

Чиновники, які говорили лише за умови анонімності, заявили, що слідчий вивчає — чи не обіцяла Гілларі Клінтон, яка на той момент обіймала посаду держсекретаря США, політичні та інші дивіденди спонсорам своєї кампанії. Фонд Клінтонів також перевіряють на відповідність податковому законодавству, а також чи є наявні від оподаткування активи, та чи конвертувались вони для особистого чи політичного використання

Читайте також: Пошта Клінтон: республіканці виявили помилки у розслідуванні ФБР

У самому фонді Клінтонів наразі ніяк не коментують інформацію про початок розслідування Мін’юсту.

За інформацією The Wall Street Journal, кілька офісів ФБР, у тому числі в Літл-Рок, збирали інформацію про Фонд Клінтона протягом останніх років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>