В США офіційно визнали Bitcoin та почали продавати його на біржах

В США офіційно визнали Bitcoin та почали продавати його на біржах

Укрінформ
Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США офіційно дозволила розпочати торгівлю ф'ючерсами на віртуальну валюту біткоін.

Про це повідомило американське агентство Bloomberg.

Перший дозвіл отримала група Чиказької товарної біржі (CME Group Inc) і Cboe Global Markets Inc., яка керує Чиказькою біржею опціонів (Chicago Board Options Exchange, CBOE). За інформацією агентства, перші торги можуть пройти вже 18 грудня, при цьому на біржі стверджують, що готові стартувати «хоч зараз».

Крім того, купити бінарні опціони на біткоін можна буде через брокера Cantor Exchange, який входить у велику фінансову компанію Cantor Fitzgerald, яка також отримала дозвіл американської влади.

Читайте також: Маск спростовує причетність до створення Bitcoin

Як зазначається, на початках Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами буде стежити за торгами. Крім того, влада попросила звернути пильну увагу на торги біткоіном і самі торговельні майданчики, а у разі чого – негайно доповідати.

«Біткоін - це віртуальна валюта, це товар, з яким ми ще жодного разу не стикалися. Ми очікуємо жорсткого моніторингу від торговельних майданчиків», - підкреслив голова комісії Крістофер Джанкарло.

Читайте також: Курс Bitcoin обвалився на 18%

Агентство вказує на те, що торговельні майданчики могли і не звертатися за дозволом комісії, однак ринок криптовалют настільки нерегульований, що створення правил у спільних інтересах: зростання курсу віртуальної валюти підігріло інтерес з боку інституційних, великих і класичних інвесторів.

«Запуск ф'ючерсів насправді оздоровить ринок. Це дозволить зробити ціноутворення більш здоровим, а також дозволить створити та удосконалити законодавчу базу», - сказав президент CBOE Кріс Конкеннон.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-