В Австралії створять "чорний список" п’яниць

В Австралії створять "чорний список" п’яниць

575
Ukrinform
Уряд Північної території Австралії має намір припинити продаж алкоголю проблемним споживачам, внесеним в алкогольний реєстр.

Про це повідомляє news.com.

"Зловживання алкоголем має величезний вплив на нашу спільноту. Ми бачимо цей вплив на наших вулицях, у наших лікарнях, у нашій системі правосуддя, це потрібно зупинити", - сказала міністр охорони здоров'я Північної території Наташа Філс.

Відновленням дії реєстрів осіб, які мають проблеми із вживанням алкоголю, міністр починає виконання своєї передвиборчої програми, спрямованої на підвищення безпеки громадян.

Читайте також: "П'яних ДТП" після зростання штрафів поменшало майже наполовину - поліція

Реєстр розпочне роботу з п'ятниці, тож усім, хто захоче придбати алкоголь, потрібно буде показати посвідчення особи.

Першочергово реєстр включатиме 1000 імен, але, на думку урядовця, ця цифра зростатиме приблизно на 500 осіб на місяць.

Фізичні особи будуть внесені до реєстру, якщо вони визнані винними у певних правопорушеннях, пов'язаних із алкоголем, включаючи водіння у стані сп'яніння та випадки домашнього насильства, вчинені під дією алкоголю, або якщо заяву щодо особи зробив лікар, медсестра чи працівник служби захисту дітей.

Асоціація поліції Північної території привітала повернення реєстру після того, як його було скасовано попереднім урядом у 2012 році.

Разом із тим, президент організації Пол Маккю заявив, що необхідні також інші заходи для подолання руйнівних наслідків, які має алкоголь для громади.

"Реєстр не слід розглядати як панацею, а скоріше, це повинно бути однією з кількох ініціатив, спрямованих на подолання шкоди в нашій громаді", - сказав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>