США провели випробування ядерної бомби

США провели випробування ядерної бомби

1270
Ukrinform
Національне управління ядерної безпеки Департаменту енергетики і ВПС США завершили два кваліфікаційні льотні випробування бомби B61-12 на полігоні Тонопа в штаті Невада.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці NNSA.

Під час випробувань бомбардувальник F-15E ВПС США скинув бомби без бойового заряду. У свою чергу, дослідники оцінювали "неядерні" функції бомб і здатність бомбардувальника нести і доставляти в потрібну точку ядерну зброю.

Читайте також: КНДР знову запустила ракету в бік Японії

Наголошується, що ці тести є частиною серії випробувань, що триватимуть три роки з метою кваліфікувати B61-12 для обслуговування. Перший кваліфікаційний льотний тест відбувся в березні.

"Програма продовження терміну служби B61-12 триває за графіком і відповідає вимогам національної безпеки. Ці реалістичні тести льотної кваліфікації підтверджують правильність конструкції B61-12, коли справа доходить до ефективності системи", - заявив заступник директора NNSA за оборонними програмами Філ Кальбос.

Читайте також: Волкер прокоментував можливість відновлення ядерної програми України

Нагадаємо: бомба B61-12 об'єднає і замінить собою чотири інші модифікації бомби B61 (B61-3, -4, -7, -10) в ядерному арсеналі країни. Першу виробничу одиницю модифікації планують завершити до 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-