ВМС США почали розслідування за фактом зіткнення есмінця з танкером

ВМС США почали розслідування за фактом зіткнення есмінця з танкером

Укрінформ
ВМС США почали розслідування у зв'язку з другим за останні два місяці зіткненням американського есмінця з цивільним судном.

Буде проведена масштабна перевірка бойової готовності та продуктивності Сьомого тихоокеанського флоту, повідомляє Associated Press.

Міністр оборони США Джеймс Мэттис заявив, що глава військово-морських операцій адмірал Джон Річардсон вивчить, як ВМФ готує і сертифікує свої сили поблизу Японії.

"Він почав широке розслідування", - сказав Мэттис.

Читайте також: Не менше 10 моряків зникли безвісти після зіткнення есмінці США з танкером

Кораблі та літаки США, Індонезії, Сінгапуру і Малайзії в даний момент шукають у південно-східних азіатських водах десять моряків есмінця John S. McCain, які зникли безвісти після зіткнення військового судна з нафтовим танкером.

Есмінець отримав пошкодження лівого борту о 5:24 ранку на відстані близько 4,5 морських миль (8,3 кілометра) від узбережжя Малайзії, але зміг доплисти на морську базу в Сінгапурі.

Нагадаємо: сьомий флот - оперативний флот ВМС США, до зони відповідальності якого входить західна частина Тихого океану та східна частина Індійського океану. Є передовим компонентом Тихоокеанського командування ВМС США. Існує з 15 березня 1943 року. Командувач (з липня 2008) - віце-адмірал Джон Берд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-