В Єгипті знайшли нове поховання з давніми гробницями

В Єгипті знайшли нове поховання з давніми гробницями

Фото
Укрінформ
Археологи викопали в південній частині Єгипту три гробниці, вік яких складає приблизно дві тисячі років.

Як повідомляє Бі-Бі-Сі, їх виявили у могильнику, розташованому в районі Аль-Каміль Сахараві в провінції Ель-Мінья, розташованій на південь від Каїра.

У гробницях знайшли кілька кам'яних саркофагів, а також глиняні фрагменти. За словами представника Вищої ради старожитностей Єгипту, район, де були знайдені гробниці, впродовж довгого часу використовувався для поховань.

Читайте також: Німецькі археологи виявили на Буковині унікальні артефакти

В одній з могил, дістатися до якої вдалося через видовбаний у скелі отвір, знаходилися чотири саркофага, на яких зображені обриси людських осіб.

В інший гробниці екскаватори натрапили на шість могильних ніш, одна з яких призначалася для поховання маленької дитини.

На основі глиняних фрагментів, знайдених у гробницях, вчені припустили, що поховання відноситься до періоду між 27 династією, заснованої в 525 році до н. е, і греко-римським періодом, що тривав з 332 до н. е. по IV століття.

Читайте також: На Дніпропетровщині археологи знайшли скіфську амазонку

Начальник експедиції Алі Бакрі розповів, що в гробницях були знайдені останки як чоловіків, так і жінок і дітей різного віку.

"Ці поховання були частиною великого кладовища у великому місті, а не в військового гарнізону, як деякі припускали спочатку", - сказав він.

Вища рада старожитностей Єгипту заявила, що "розкопки продовжуються, щоб розкрити нові секрети".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-