У лікарні в Індії "від нестачі кисню" загинули 60 дітей

У лікарні в Індії "від нестачі кисню" загинули 60 дітей

847
Ukrinform
Щонайменше 60 дітей померли в лікарні на півночі Індії, повідомляє місцева влада. Запаси повітря в апаратах штучного дихання начебто не поповнювали через несплату рахунків.

Про це повідомляє ВВС.

Влада штату Уттар-Прадеш визнала, що постачання повітря в апарати перервали, проте заявляє, що смерті настали з інших причин.

Більшість жертв були новонародженим або хворими на енцефаліт.

Всі ці смерті сталися протягом п'яти днів в лікарні Баба Рагхав Дас в районі Горакхпура. Тридцять з них - у період між четвергом і п'ятницею, заявили в лікарні.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що в лікарні почалася паніка, родичі дітей допомагали співробітникам підтримувати штучне дихання вручну.

Представник муніципалітету Аніл Кумар визнав, що "проблема з оплатою" постачальнику мала місце, але сказав, що смерті могли бути природними, оскільки багато пацієнтів перебували у важкому стані.

Міністр охорони здоров'я штату Сідхартх Натх Сінгх також заперечив, що масову смерть спричинив брак кисню. Протягом останніх трьох років у лікарні щоденно реєструється від 19 до 22 смертей, сказав він. Він не уточнив, чи мова йде тільки про дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-