Трамп побив історичний антирекорд підтримки виборців

Трамп побив історичний антирекорд підтримки виборців

Опитування
1491
Ukrinform
Дональд Трамп побив багаторічний рекорд найнижчого рейтингу підтримки президента США американськими виборцями за свої перші півроку перебування на посаді. 

Такими, як повідомило видання Politico, є результати останнього опитування ABC News/The Washington Post.

"36% відсотків опитаних схвалюють роботу президента, що на шість балів нижче його оцінки, визначеної (в опитуванні – ред.) після 100 днів перебування на посаді, натомість 58% не схвалюють дії Трампа", - зазначається в матеріалі.

Перед цим найбільш "непопулярним" президентом у США в післявоєнний період був Геральд Форд у 1975 році, однак показник його підтримки був вищим, ніж Трамп має зараз, й становив 39%. 

Водночас, зазначається, що після шести місяців на посаді обидва попередніх президента – Джордж Буш-молодший і Барак Обама мали 59% підтримки виборців. 

Нинішнє опитування також показало негативне ставлення суспільства до сумнівних контактів оточення Трампа з росіянами. Зокрема, зустріч Дональда Трампа-молодшого з російським адвокатом, яка стала предметом останнього скандалу, 63% опитаних назвали недоречною. 

При цьому, 60% виборців вважають, що Росія намагалася вплинути на президентські вибори минулого року, і 67% вважають, що це допомогло Дональду Трампу отримати перемогу.

Дві третини респондентів також не довіряють Трампу проводити переговори зі світовими лідерами від імені США, в тому числі з російським лідером Володимиром Путіним. Тільки 27% заявили, що світове лідерство США посилюється за президентства Трампа, втім приблизно половина вважає, що воно послабилось.

Читайте також: Трамп не хоче їхати до Лондона, поки про нього погано пишуть ЗМІ

Опитування проводилося шляхом телефонного спілкування з 10 по 13 липня англійською та іспанською мовами. Усього в дослідженні взяв участь 1001 дорослий громадянин США.

Фото: Xinhua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>