На вулицях грецьких міст купи сміття: прибиральники і далі страйкують

На вулицях грецьких міст купи сміття: прибиральники і далі страйкують

1288
Ukrinform
У Греції працівники муніципальних служб, що відповідають за вивезення сміття, відкинули урядовий компроміс та продовжили страйк, що триває вже 11 днів. 

Про це повідомляє AP

"Профспілка намагається добитися від уряду виконати обіцянку щодо забезпечення постійних робочих місць для довгострокових контрактів та відкинула пропозицію Ципраса (прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас - Ред.), визнавши її "несуттєвим" та незадовільним покращенням", - йдеться у повідомленні.

У результаті протестів на вулицях залишаються купи неприбраного сміття, яке починає гнити в умовах високої температури. Протести планують продовжити принаймні до четверга.

Грецька влада попередила, що неприбране сміття на фоні сильної спеки, яку прогнозують цього тижня, може складати загрозу для здоров'я людей. Міністерство туризму країни та Афінська торгова асоціація побоюються, що протести та купи неприбраного сміття завадять в'їзду туристів.

Водночас грецький суд вже оголосив, що урядові плани стосовно продовження контрактів є неконституційними. Питання ще більше ускладнюється жорсткими бюджетними зобов'язаннями, передбаченими міжнародними домовленостями Греції.

Фото: ЕРА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>