Меркель обговорила з Папою порядок денний  G20

Меркель обговорила з Папою порядок денний G20

Фото
Укрінформ
Канцлер Німеччини в ході аудієнції у Папи Римського Франциска в суботу обговорила з ним порядок денний для "Великої двадцятки", головою якої є в цьому році ФРН.

Коментар Меркель після аудієнції представлено в Twitter офіційного представника федерального уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

«Ми обговорили порядок денний G20. Він виходить з того, що ми живемо в світі, в якому хочемо співпрацювати на багатосторонній основі, в якому ми не хочемо будувати стіни, але, навпаки, хочемо стіни зносити, де всі хочуть користуватися благами процвітання, цінностей, людської гідності», - сказала голова правління.

Вона назвала зустріч такою, що дуже надихає на те, щоб «йти вперед шляхом спільнот наперекір викликам і намагатися крок за кроком просуватися до успіху заради спільного блага». З цими настановами і в цьому дусі Меркель продовжуватиме готуватися до саміту G20, який відбудеться 7-8 липня в Гамбурзі.

На саміті будуть порушені питання економічного зростання та тероризму. Центральним пунктом стане співробітництво з Африкою, сусіднім з Європою регіоном. Понтифік, за словами Меркель, це дуже вітає і заохочує подальші кроки на цьому шляху.

«Так само як і те, що за міжнародні угоди треба боротися, наприклад, за Паризьку хартію, яку, на жаль, США вирішили залишити», - додала канцлер.

Приватна аудієнція, четверта числом для Меркель, з главою католицької церкви тривала 40 хвилин. Папа вручив гості медаль з оливковою гілкою, супроводжуючи акт словами: «За роботу, яку ви робите для світу».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-