Звільненню директора ФБР передували активні слідчі дії проти Флінна – CNN

Звільненню директора ФБР передували активні слідчі дії проти Флінна – CNN

4317
Ukrinform
Правоохоронні органи США розіслали колишньому оточенню Майкла Флінна повістки в суд в рамках розслідування його зв'язків та отримання платежів від іноземних урядів, у тому числі від Росії й Туреччини. 

Це сталося протягом тижнів перед тим, як Трамп у вівторок звільнив директора ФБР Джеймса Комі, повідомив центральний американський телеканал CNN.

"Виклики суду стали першою ознакою суттєвого зростання активності в рамках загального розслідуванні ФБР, яке розпочалося в липні минулого року, щодо можливих зв'язків між представниками виборчої кампанії Трампа і Росією", - підкреслюється в повідомленні із посиланням на джерела, знайомі з ходом розслідування.

Повістки були розіслані Офісом генпрокурора в місті Олександрія (штат Вірджинія) протягом останніх тижнів. Їх отримали співробітники, які працювали з Майклом Флінном за контрактами після того, як він звільнився з поста директора Розвідувального управління Пентагону в 2014 році.

Адвокат Флінна Роберт Кельнер відмовився від коментарів. Так само ситуацію не стали коментувати в Офісі генпрокурора в Александрії, а також в Міністерстві юстиції та ФБР. Слідчі шукають можливі ознаки порушень у діях Флінна в контексті отримання ним платежів від клієнтів, пов'язаних з іноземними урядами, включаючи Росію й Туреччину, уточнили джерела.

При цьому звертається увага, що розслідування дій Флінна є частиною загального розслідування щодо втручання Росії у внутрішні справи США, про які директор ФБР Джеймс Комі свідчив на слуханнях у Сенаті минулого тижня. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-