Болгарія обирає новий парламент

Болгарія обирає новий парламент

Укрінформ
У неділю, 26 березня, в Болгарії проходять позачергові парламентські вибори.

Про це передає власний кореспондент Укрінформу.

«До виборчих списків включені 6,8 мільйонів громадян з правом голосу. Виборчі дільниці (понад 12 тисяч) працюватимуть з 07.00 до 20.00 годин», - повідомили в Центральній виборчій комісії Болгарії.

У ЦВК нагадали, що виборці, які не встигнуть проголосувати до 20.00 годин, повинні надати одному з членів виборчої дільниці документи, що засвідчують особу, на підставі яких вони зможуть голосувати, однак голосування повинно завершитися не пізніше 21.00 години за місцевим часом.

Відомо також, що за межами Болгарії буде відкрито 371 виборчу дільницю в 70 країнах. Рішенням Центрвиборчкому і Міністерства закордонних справ Болгарії, через воєнний ризик не будуть відкриватися виборчі дільниці в чотирьох мусульманських країнах – Афганістані, Іраку, Сирії та Лівії.

Згідно з оприлюдненою раніше Центрвиборчкомом інформацією, на 240 місць у парламент (Народні збори) Болгарії претендують близько п'яти тисяч кандидатів – представників політичних партій, рухів та коаліцій і 9 незалежних кандидатів.

Перші попередні результати голосування будуть оголошені в ніч з неділі на понеділок. Дані постійно будуть оновлюватися мірою опрацювання протоколів, отриманих від виборчкомів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-