Морози не змусили румунів відмовитися від антиурядових протестів

Морози не змусили румунів відмовитися від антиурядових протестів

Укрінформ
Понад 7 тисяч громадян приймають участь в антиурядовій акції протесту на площі Вікторія у Бухаресті перед будівлею румунського уряду: протести тривають вже одинадцятий день.

Про це передає власний кореспондент Укрінформу.

«Наші політики повинні розуміти, що у нас більше нема до них довіри. Щонайменше, це повинен розуміти прем'єр Гриндяну. Я беру участь у маніфестаціях з першого дня, і не маю наміру відмовитися від подальшої участі», - заявив один з маніфестантів.

За заявами ініціаторів антиурядових маніфестацій з організації «Корупція вбиває», у неділю, 12 лютого, очікується участь у мітингах близько мільйона громадян по всій країні.

Зазначимо, маніфестації тривають, незважаючи на мороз, що панує в країні: в окремих регіонах країни температура повітря в нічний час падає до 22-23 градусів.

Як повідомлялося, антиурядові акції протесту почалися після затвердження урядом Румунії екстрених постанов про помилування і про пом'якшення кримінального законодавства. Зрештою уряд документи скасував, однак громадяни продовжують протестувати, вимагаючи відставки Кабінету міністрів під керівництвом Соріна Гриндяну.

Напередодні подав у відставку автор скандальних постанов, міністр юстиції Флорін Йордаке.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-