Держдеп анулював візи громадянам семи мусульманських країн

Держдеп анулював візи громадянам семи мусульманських країн

Укрінформ
Державний департамент США скасував більшість віз для туристів із семи країн з переважною більшістю мусульманського населення, відповідно до указу президента США Дональда Трампа.

Відповідне розпорядження оприлюднило у вівторок впливове американське видання Poitico.

"На запит Міністерства національної безпеки США і відповідно до розділів 212 (f) і 221 (i) Закону про імміграцію та громадянство, пунктів 41.122 і 42.82 розділу 22 Кодексу федеральних законів, а також на виконання розділу 3(с) Указу про захист країни від терористичних нападів з боку іноземних громадян, дійсним я тимчасово скасовую всі дійсні неімміграційні та імміграційні візи для громадян Іраку, Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену за винятком умов, зазначених нижче", - йдеться в документі, підписаному заступником помічника держсекретаря США Едвардом Роматовскі.

При цьому зазначається, що під скасування не підпадають візи деяких типів А, G, C та НАТО, а також дипломатичних дозволів.

Крім того, повідомляється, що спочатку заборона на в'їзд до Сполучених Штатів стосувалась навіть власників "Зелених карт" (виду на проживання в США) громадян зазначених семи країн, але потім ця норма була скасована за винятком підозр індивідуального характеру.

Розпорядження Держдепу було оприлюднене за рішенням федерального суду Бостона, одного з кількох місць по всій країні, де судові позови на "імміграційний" указ Трампа перебувають у процесі розгляду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-