Обама вважає, що міг би виграти вибори в Трампа

Обама вважає, що міг би виграти вибори в Трампа

Укрінформ
Нинішній президент США Барак Обама вважає, що зі своїм гаслом "надія і зміни", з яким він проводив кампанію в 2008 році, він міг би отримати перемогу над Дональдом Трампом, якби Конституція дозволила би йому балотуватися на третій термін.

Про це він заявив в одному з останніх інтерв'ю, повідомляє видання Politico.

"Я впевнений у цьому баченні, оскільки я переконаний, що якби я брав участь у перегонах знову і озвучував його (гасло "надія і зміни"), то, думаю, що я міг би мобілізувати більшість американського народу", - зауважив нинішній президент.

Він підкреслив, що в розмовах з людьми по всій країні навіть ті, хто не погоджувався з ним, підтвердили би, що це бачення ("надія і зміни"), цей напрямок є правильним.

Барак Обама під час нинішньої кампанії активно підтримував Гілларі Клінтон, свого колишнього держсекретаря, виступивши разом із віце-президентом Джо Байденом і першою леді Мішель Обамою, нагадує видання. Тоді він заявляв, що вважатиме ударом по його особистій політичній спадщині, якщо чорне співтовариство (афроамериканське населення США – ред.) не підтримає Клінтон. Він також попередив, що в разі перемоги Трампа, всі досягнення його адміністрації будуть скасовані. Але все було марно, підкреслюється в публікації.

Клінтон отримала більшу кількість голосів, випередивши Трампа майже на 3 млн бюлетенів по всій країні. Але кампанія Трампа отримала необхідну кількість голосів Колегії виборщиків, щоб визначити його обраним президентом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-