У Москві затримали лідера групи Space Дідьє Маруані

У Москві затримали лідера групи Space Дідьє Маруані

Фото, відео
2611
Ukrinform
29 листопада в Москві затримали лідера відомого французького гурту Space Дідьє Маруані та юриста Ігоря Трунова.

Як повідомляє Meduza, музикант прилетів до Росії, щоб підписати мирову угоду з Філіпом Кіркоровим, якого композитор звинувачував у плагіаті.

Напередодні Трунов підтвердив, що сторони досягли відповідної домовленості. Щоправда, адвокат Кіркорова Олександр Добровинський цю інформацію спростував.

«Затримання пов'язане з заявою пана Кіркорова до поліції про нібито вимагання у нього 1 мільйона євро. Композитор і юрист вимагали від Філіпа Кіркорова гроші за те, щоб не поширювати негативну інформацію про нього», – зазначив Добринський.

У Москві затримали лідера групи Space Дідьє Маруані

Фото: Getty Images

Захисниця Трунова Людмила Айвар своєю чергою розповіла, що затримання відбулося у відділенні "Сбербанку" на вулиці Покровка, 19, передає BBC.

«Маруані та Трунов мали підписувати там мирову угоду зі співаком Філіпом Кіркоровим, але поліція на них вже чекала. Затримання спланував адвокат Кіркорова», – пояснила юрист.

Нагадаємо: лідер французької групи Space Дідьє Маруані звинуватив Філіпа Кіркорова в плагіаті. На думку композитора, пісня російського співака "Жорстока любов" є переробкою композиції француза Symphonic Space Dream.

Напередодні російський юрист Ігор Трунов повідомив, що Кіркоров погодився вирішити ситуацію світом і виплатити французькому композитору компенсацію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-