Масштабна лісова пожежа в Теннессі: евакуювали понад 14 тисяч людей

Масштабна лісова пожежа в Теннессі: евакуювали понад 14 тисяч людей

2719
Ukrinform
Лісова пожежа, що виникла напередодні в гірському районі американського штату Теннессі, швидко перекинулася на житлові квартали та туристичну інфраструктуру і змусила евакуюватися понад 14 тисяч людей.

При цьому повідомляється про кількох поранених, інформації про загиблих не надходило, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Державні органи та місцева влада евакуювали тисячі жителів і гостей округу Сев'є минулої ночі через нищівні лісові пожежі в містах Гетлінберг і Піджін Фордж та їхніх околицях. За приблизними даними, понад 14 тис. жителів і гостей евакуйовані тільки з міста Гетлінберг", - офіційно повідомило агентство з надзвичайних ситуацій штату Теннессі.

Понад 11,5 тис. людей залишаються без постачання електроенергії. Для тих, хто втратив житло, розгорнуті тимчасові пункти Червоного хреста, розраховані на 1,3 тис. людей.

При цьому повідомляється про трьох важкопоранених, які були шпиталізовані з серйозними опіками. Ще четверо людей потрапили до лікарні з опіками облич. Наразі немає повідомлень про загибель людей.

Лісова пожежа, яка спалахнула напередодні в горах Грейт-Смокі, швидко поширилась вітрами на територію, де зосереджені приватні господарства. Ситуацію не рятує навіть дощ, який почався вночі. Пожежа продовжує вирувати та нищити інфраструктуру, будинки, готелі та господарства.

У регіоні заблокований рух на автомагістралях через повалені дерева та лінії електропередач. Лише кілька з них працюють, забезпечуючи під'їзд рятувальних бригад та пожежних команд, а також виїзд місцевих мешканців з місця стихійного лиха. Школи в постраждалому районі закриті, в прилеглих регіонах працюють у скороченому режимі.

Пожежники продовжують боротися зі стихією. Крім того, агентство з надзвичайних ситуацій розгорнуло Регіональний координаційний центр для узгодження дій з ліквідації стихійного лиха та надання допомоги людям.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-