Обама: Не відчуваю себе відповідальним за слова та дії Трампа

Обама: Не відчуваю себе відповідальним за слова та дії Трампа

1564
Ukrinform
Президент США Барак Обама не приховує свого здивування від вибору американців, однак запевняє, що передасть своєму наступникові найкраще мислення щодо стратегії, яка дозволить США залишатися світовим лідером.

Про це він заявив під час прес-конференції в Афінах, куди прибув у вівторок з візитом, повідомляє Укрінформ.

"Я думаю, справедливо буде сказати, що результати виборів мене здивували", - цитує Обаму центральне американське видання USA Today.

Водночас, глава Білого дому підкреслив, що наразі "не відчуває себе відповідальним" за те, що говорить або робить обраний президент. "Натомість я відчуваю відповідальність як президент Сполучених Штатів, щоб полегшити плавний перехід (влади – ред.), і я передам йому так само, як і американському народу, моє найкраще мислення, мої найкращі ідеї про те, як рухати країну вперед", - сказав Обама.

При цьому президент США підкреслив, що вважає політику, яку він запроваджував зі свою адміністрацією впродовж восьми років президентства, правильною.

"Останнє, в чому я переконався, достатньо розсудлива більшість американського народу згодна з моїм світоглядом на багато речей", - сказав він. Водночас, обрання американцями кандидата з іншою ідеологією Обама пояснив тим, що іноді люди хочуть спробувати щось інше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-