Трамп розповів про найближчі плани: стіна на кордоні з Мексикою і депортація

Трамп розповів про найближчі плани: стіна на кордоні з Мексикою і депортація

12891
Ukrinform
Обраний президентом США міліардер-республіканець Дональд Трамп розповів, як виконуватиме свої обіцянки щодо будівництва стіни на кордоні з Мексикою та депортації нелегальних мігрантів.

Про це він заявив у своєму виступі в передачі 60 Minutes на каналі CBS у неділю, передає DW

"Люди, які є злочинцями, мають історію злочинів, є членами банд, наркодилерами, їх може бути два мільйони, навіть три мільйони, - ми вивеземо їх з країни або ми їх ув'язнимо", - заявив Трамп.

Новообраний 45-ий президент США уточнив, що у його майбутньому проекті стіни на кордоні з Мексикою не скрізь використовуватиметься цегла та інші схожі матеріали. "Подекуди може бути сітчаста огорожа", - сказав Трамп. Однак запевнив, що в інших місцях буде повноцінна стіна.

Як повідомлялося, в ході своєї передвиборчої кампанії Трамп обіцяв боротися з нелегальною міграцією. Зокрема, він обіцяв, що у разі перемоги на виборах його першим пріоритетом буде депортація з країни тисяч нелегальних мігрантів, які вчинили злочини. Серед інших обіцянок було спорудження стіни на кордоні з Мексикою. На думку Трампа, боротьба з нелегальними мігрантами позитивно відобразиться на ринку праці США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-