Австралія залишиться союзником Штатів і при Трампі - прем'єр

Австралія залишиться союзником Штатів і при Трампі - прем'єр

1586
Ukrinform
Америка і надалі буде приділяти значну увагу підтримці країн у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, оскільки це питання їх національних інтересів, як і міцні партнерські відносини з Австралією. 

Про це заявив прем’єр-міністр Австралії коментуючи результати своєї «теплої телефонної розмови» із новообраним президентом США Дональдом Трампом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми обговорили низку важливих питань. Найголовніше, в чому ми абсолютно згодні, – це життєво важливе значення міцного Альянсу між нашими державами. Пан Трамп відзначив незмінну солідарність Австралії і США протягом 98 років, коли ми стояли пліч-о-пліч у великому конфлікті… Ми також обговорили продовження потужної присутності Сполучених Штатів у нашому регіоні», - сказав Тернбулл.

Коментуючи свою впевненість у незмінній підтримці регіону Сполученими Штатами, австралійський прем’єр наголосив, що Трамп є прагматиком, а Тихоокеанський регіон лежить в основі національних інтересів США.

«Причиною того, чому Сполучені Штати вибудували настільки сильну присутність в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні протягом багатьох десятиліть є «Американский світ» (Pax Americana). Протягом останніх 40 років він лежав в основі екстраординарного зростання добробуту, отримання мільярдів з бідності. Це зобов'язання, які, я впевнений, продовжуватимуться, оскільки відповідають національним інтересам Америки», - наголосив Тернбулл.

Австралійський прем'єр також сказав, що США залишаться вірними своїй військовій присутності і оборонній політиці в регіоні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-