Республіканський стратег передбачив перемогу Клінтон

Республіканський стратег передбачив перемогу Клінтон

983
Ukrinform
Політичний стратег Республіканської партії США Джон Вейвер, який забезпечував президентську кампанію кандидату Джону Кейсіку, передрік перемогу на нинішніх виборах номінанта від демократів Гілларі Клінтон.

Водночас, він вважає, що Клінтон не користуватиметься популярністю серед республіканського крила в Конгресі, пише авторитетне видання The Hill.

"На мою думку, вона здобуте електоральну перемогу й буде найменш популярним президентом у виборчій історії, що є цілковитим парадоксом", - зауважив аналітик, допустивши, що республіканці в Конгресі неохоче працюватимуть з нею.

Вейвер, який працював у президентській кампанії кількох кандидатів від Республіканської партії – сенатора Джона Маккейна і губернатора Джона Кейсіка – констатував, що наразі партія переживає "екзистенціальну кризу".

"Удар по Республіканській партії внаслідок кампанії 2016 року, як в демографічному плані, так і в плані її довгострокових шансів, відчуватиметься доти, поки партія не матиме більш інклюзивного бачення", - підкреслив Вейвер.

Республіканський стратег також припустив, що він продовжить працювати з Кейсіком, однак сумнівається, що той знову висуватиме свою кандидатуру в президенти США на наступних президентських виборах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-