У школах Польщі можуть запровадити військову підготовку

У школах Польщі можуть запровадити військову підготовку

1401
Ukrinform
Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич переконаний, що молодь повинна бути охоплена обов’язковою військовою підготовкою.

Як повідомляє Польське радіо, глава оборонного відомства не виключив, що військову підготовку буде впроваджено до шкільного курсу окремим предметом.

"Наступного року я намагатимуся, аби громадянське виховання охоплювало також і військове навчання. Бо ж, чітко видно, що занедбання військової підготовки в школах було помилкою", – відзначив польський міністр оборони під час свого виступу на навчаннях молодих членів прооборонних організацій.

"Тому розраховую, що структури прооборонних організацій будуть добрим початком до широкого відновлення військової підготовки у школах", – цитує Європейська правда.

Видання відзначає, що міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич протягом року кілька разів брав участь у подібних заходах.

Навчання, організоване Бюро прооборонних справ у співпраці з Військовою жандармерією і стрілецьким об’єднанням "Стрілець", мало на меті, зокрема, вдосконалення навичок у сфері колективного використання зброї, тактики і методів протидії нападу, елементів патрулювання та конвоювання, а також колективних дій під час прочісування території та об’єктів.

Фото: PAP

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-