Канада почала імплементацію Угоди про вільну торгівлю з Україною

Канада почала імплементацію Угоди про вільну торгівлю з Україною

2783
Ukrinform
Уряд Канади подав до федерального парламенту законопроект, необхідний для ратифікації Угоди про вільну торгівлю із Україною (СUFTA).

Про це заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд під час виступу у парламенті, передає кореспондент Укрінформу.

«Я мала за честь внести до парламенту законопроект про імплементацію Угоди про вільну торгівлю з Україною. Цей догорів служить ще одним доказом підтримки Канадою незалежності, суверенітету та економічного зростання України», - сказала Фріланд.

За її словами, втілення Угоди дозволить суттєво підтримати середній клас в обох країнах.

«Ми наблизилися на один крок ближче до отримання вигоди від CUFTA, яка створить можливості як для канадців, так і для українців. Ця угода надасть поштовх нашим економікам, прискорить інновації та посилить представників середнього класу і тих, хто прагне до нього долучитися», - зазначила міністр.

Вона підкреслила, що особисто дуже пишається канадською підтримкою України.

«Як один із 1.25 млн українських канадців, я дуже пишаюся непохитною підтримкою Канадою України», - наголосила Фріланд.

У міністерстві міжнародної торгівлі додали, що Канада налаштована якомога швидше ратифікувати CUFTA.

«Канада рішуче налаштована співпрацювати із народом України для допомоги у втіленні важливих економічних та демократичних реформ і посилення бізнес зв’язків між двома державами», - заявили у відомстві.

Нагадаємо: Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою була підписана 11 липня цього року під час візиту Джастіна Трюдо до Києва. Із набранням чинності, що стане можливим після завершення процедури ратифікації парламентами обох країн, Канада негайно скасує мита на 99.9% українського імпорту. У свою чергу, Україна теж скасує 86% мит на імпорт з Канади, впродовж 7 років привівши митну політику в паритет.

Минулого року двостороння торгівля між Україною та Канадою зросла на 14% і досягла 210 млн дол.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-