У Німеччині хочуть заборонити вступ до шлюбу до 18 років

У Німеччині хочуть заборонити вступ до шлюбу до 18 років

1498
Ukrinform
Міністр юстиції Німеччини Хайко Маас має намір домогтися більш жорсткого регулювання в країні шлюбів із неповнолітніми, яки були укладені за кордоном.

У розробленому в міністерстві юстиції законопроекті передбачено, що суд повинен мати право розірвати шлюб, коли той завдає шкоди добробутові неповнолітнього партнера, йдеться в статті видання Der Spiegel.

На даний момент для суду значення має лише той факт, чи був шлюб укладений з примусу. У законопроекті Мааса ж йдеться, що до уваги повинен братися і комфорт молодшого за 18 років члена подружжя. Міністр пропонує також і прискорити розгляд таких справ - слухання щодо розірвання шлюбу мають розпочинатися упродовж місяця.

Нині у Німеччині проживають близько 1500 неповнолітніх, які перебувають у шлюбі, 361 з них - молодші 14 років. 664 випадки стосуються вихідців з Сирії, 157 - з Афганістану.

У Німеччині шлюб дозволений з 16 років, якщо іншому партнерові більше 18-ти, а суд у справах сім'ї дав відповідну згоду, пояснює DW. Соціал-демократ Маас пропонує звузити перелік можливостей для такої згоди. Партнери соціал-демократів по урядовій коаліції з Християнсько-демократичного союзу ж вважають необхідною повну заборону шлюбів для осіб, які не досягли 18 років.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-