DDoS-атака у США: відповідальність взяли російсько-китайські хакери

DDoS-атака у США: відповідальність взяли російсько-китайські хакери

966
Ukrinform
Хакерська група New World Hackers, що базується в Китаї та США, взяла на себе відповідальність за масштабну DDoS-атаку, в результаті якої були недоступні численні сайти, в тому числі, Twitter, Netflix, PayPal і багато інших.

Про це повідомляє News.ru.

Американські спецслужби розслідують цю подію. На даний момент у них немає доказів на підтримку версії про причетність New World Hackers до цієї пригоди.

Компанія Dyn повідомила, що її центри даних зазнали трьох хвиль DDoS-атак, впоратися з якими було дуже важко. Перша атака була здійснена приблизно о сьомій годині ранку за часом Східного узбережжя. Коли Dyn відновила роботу серверів, хакери переключилися на центри даних, розташовані в інших регіонах, і доступ до сайтів знову був обмежений. Після полудня хакери заявили, що припиняють атаки.

Хакери використовували мільйони пов'язаних з інтернетом пристроїв для відправки величезної кількості запитів. Вони діяли через відеокамери та інші пристрої, підключені до інтернету, але погано захищені.

Два представники хакерської команди New World Хакери заявили інформаційному агентству АР, що атака була "всього лише пробою сил". Ця група брала на себе відповідальність за атаку на ESPN.com і BBC. Група стверджує, що складається з понад 30 осіб, у тому числі, 20 хакерів з Росії і ще десяти - з Китаю.

Ще один представник хакерської групи сказав, що мета цієї атаки була у виявленні вразливих місць в безпеці інтернету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>