Підсумок теледебатів у США: Трамп і Клінтон змогли сказати одне про одного щось добре

Підсумок теледебатів у США: Трамп і Клінтон змогли сказати одне про одного щось добре

Відео
10506
Ukrinform
Після теледебатів кандидати на посаду президента США, які на початку теледебатів відмовилися потиснути одне одному руки, все-таки обмінялися коротким рукостисканням.

Можливо на кандидатів вплинув несподіваний обмін позитивними твердженнями. Клінтон заявила, що з повагою ставитися до дітей Трампа і вважає їх неймовірними, а Трамп назвав Клінтон бійцем, який не здається.

Впродовж дебатів кандидати посперечалися про використання електронної пошти Хілларі Клінтон, про реформу системи охорони здоров'я, про іслам та Росію.

Клінтон підкреслила, що мусульмани є складовою частиною американського суспільства, а прийом біженців - це гуманітарний обов'язок враховуючи тривалість громадянської війни в Сирії, а також і звинуватила Росію в дестабілізації обстановки. При цьому Клінтон назвала курдів "кращими партнерами" в боротьбі з ІДІЛ.

Трамп також відповідав на запитання про те, як міг 18 років не платити прибутковий податок: за словами республіканця, він знає податковий кодекс США краще за будь-якого кандидата в президенти будь-коли.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-