Канада відкидає політизацію своєї участі у миротворчих операціях ООН

Канада відкидає політизацію своєї участі у миротворчих операціях ООН

1778
Ukrinform
Участь Канади у миротворчих операціях ООН не залежатиме від політичної доцільності та балотування на членство у Раді Безпеки.

Про це заявив начальник штабу оборони Канади Джонатан Венс, передає кореспондент Укрінформу.

«Я заперечую, що це робиться лише із політичних причин і що наші підрозділи будуть наражатися на небезпеку заради чогось іншого, ніж істинних цінностей застосування військової сили», - відповів Венс на запитання про зв'язок між оголошенням про збільшення участі Канади у миротворчих операціях ООН і її балотуванням на членство у Раді Безпеки в 2020 році.

Він не розкрив, до яких саме країн можуть бути відправлені канадські миротворці, але визнав, що військові місії завжди поєднані із небезпекою. «Втім, саме у ризикову операцію із високими шансами на успіх, можливо, й треба інвестувати. В армії ми добре вміємо ризикувати», - зазначив генерал.

Він також пообіцяв залишити за собою функції управління канадськими підрозділами закордоном. «Я не поступлюся командуванням канадськими підрозділами. Ми багато навчилися з часу місій у Боснії, Руанді та деінде: ніколи не слід передавати управління», - підсумував Венс.

Нагадаємо: Канада оголосила про готовність виділити 460 млн дол та 600 осіб на проведення миротворчих операцій під патронатом ООН за кордоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>