Люксембург хоче, щоб Угорщину виключили з ЄС

Люксембург хоче, щоб Угорщину виключили з ЄС

2132
Ukrinform
Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн зажадав виключення Угорщини з Євросоюзу.

Про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt.

"Ми не можемо прийняти, що основні цінності Європейського Союзу масово порушуються. Ті, хто подібно до Угорщини, будує огорожі від біженців, які тікають від війни, або ті, хто утискає свободу преси та незалежність судової системи, повинні тимчасово чи, в разі потреби, довгостроково бути або назавжди мають бути виключеними ЄС", - цитує Ассельборна "Європейська правда".

Міністр зазначив, що для цього Євросоюзу варто було би спростити процес призупинення членства окремих країн: "Було б корисно, якщо правила будуть змінені таким чином, що призупинення членства однієї з країн Євросоюзу не вимагатиме одностайності в майбутньому".

Ассельборн звинуватив уряд прем'єр-міністр Угорщини Віктора Орбана у серйозних порушеннях відносно біженців. "З людьми, які втікають від війни, поводяться чи не гірше, ніж з дикими тваринами", - заявив він.

Як відомо, в кінці минулого року Угорщина побудувала паркани на своїх кордонах з Сербією та Хорватією після того, як майже 400 тисяч мігрантів перетнули країну на шляху до Німеччини та інших європейських держав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-