Лондон хоче запровадити робочі візи для громадян ЄС

Лондон хоче запровадити робочі візи для громадян ЄС

2071
Ukrinform
Великобританія вивчає можливість запровадження робочих віз для громадян ЄС, щоб скоротити міграційний потік з Євросоюзу.

Про це в неділю, 11 вересня, повідомило видання Spiegel Online з посиланням на главу британського МВС Ембер Радд.

За її словами, таке нововведення відображатиме прагнення британських підданих, які проголосували 23 червня за Brexit - вихід Великобританії з ЄС.

За словами міністра, наразі "її відомство детально вивчає можливість запровадження системи видачі дозволів на роботу або іншої подібної моделі". На запитання журналіста про те, як таке рішення буде поєднуватися з доступом Лондона до єдиного ринку ЄС, при збереженні такого режиму, Радд відповіла: "Ми повинні з'ясувати, що в інтересах Великобританії, а що - в інтересах ЄС, і (визначити), що підходить для нашої економіки, переконавшись, що баланс - на нашу користь".

Зараз більшість громадян країн ЄС, громадяни держав, що входять в європейський економічний простір, і швейцарці мають право жити і працювати у Великобританії відповідно до європейського законодавства.

Щоб здійснювати право на проживання у Сполученому Королівстві громадяни цих країн повинні бути в змозі забезпечити себе та свої сім'ї без залучення державних коштів і соціальної допомоги. При цьому даним категоріям громадян не потрібно отримувати віз або дозволів на роботу в цій країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-