ЄС не подобається, як Молдова витрачає гроші

ЄС не подобається, як Молдова витрачає гроші

977
Ukrinform
Суд аудиторів Європейського Союзу визначив обмежену ефективність імплементації програм фінансової підтримки з боку ЄС для зміцнення державного урядування Молдови.

Такі висновки містяться у доповіді Суду аудиторів ЄС від 1 вересня, яка є у розпорядженні власного кореспондента Укрінформу у Брюсселі.

"Фінансова підтримка ЄС для Молдови, метою якої є зміцнення державної адміністрації країни, мала лише обмежену ефективність", - йдеться у висновках аудиторів ЄС.

У доповіді зазначається, що з 2007 року Євросоюз надав Молдові фінансової допомоги у розмірі 782 млн євро, що становить 37 євро на рік на кожного жителя країни, і це є найбільша сума, у порівнянні з іншими східним сусідами ЄС.

"Але коли аудитори перевірили бюджетну підтримку програм у сферах правосуддя, державних фінансів, охорони здоров’я та водопостачання, були виявлені обмежені ознаки прогресу", - заявили у Суді аудиторів ЄС.

Серед причин таких недоліків аудитори назвали недостатність політичної волі національного керівництва, а також слабкість у підготовці та імплементації програм і проектів.

Для виправлення проблемної ситуації аудитори ЄС надали рекомендації Єврокомісії, включаючи необхідність кращого поєднання програм підтримки із національними стратегіями Молдови.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>