Німецька компанія виходить з "Північного потоку-2"

Німецька компанія виходить з "Північного потоку-2"

1917
Ukrinform
Найбільша нафтогазовидобувна компанія Німеччини Wintershall - дочірнє підприємство хімічного концерну BASF - повідомила про свій вихід з проекту з будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Про це агентству dpa заявив представник компанії, повідомляє Deutsche Welle.

Представник компанії Wintershall задзначив, що, не зважаючи на рішення про вихід з проекту з будівництва газопроводу "Північний потік-2", Wintershall як і раніше "зацікавлена в реалізації проекту і залишається партнером". Він підкреслив, що цей крок не позначиться на будівництві другої вітки газопроводу, яка буде прокладена дном Балтійського моря.

Того ж дня учасники "Північного потоку-2" Engie, "Газпром", OMV, Shell, Uniper і Wintershall відкликали повідомлення про створення спільного підприємства, подане ними в антимонопольний орган Польщі.

Нагадаємо, наприкінці липня польський антимонопольний регулювальник UOKiK не погодив створення спільного підприємства для будівництва "Північного потоку-2". Заснування компанії з прокладення газопроводу може призвести до обмеження конкуренції на ринку газу, наголошувалося в заяві регулювальника.

"Північний потік-2" має проходити  дном Балтійського моря і транспортувати газ з Росії на внутрішній європейський ринок. Планується, що потужність газопроводу складе 55 млрд кубометрів на рік, що дозволить удвічі збільшити поставки газу до Німеччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>