Парламент Молдови може надати Придністров'ю особливий статус

Парламент Молдови може надати Придністров'ю особливий статус

1491
Ukrinform
Парламент Молдови під час осінньої сесії планує обговорити питання надання Придністров'ю спеціального статусу, а також Дорожню карту Придністровського врегулювання.

Про це повідомив спікер парламенту Андріан Канду під час засідання парламентської Платформи з реалізації політики реінтеграції Молдови, передає власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Ми повинні поставити перед собою амбітні завдання і розробити пакет законодавчих документів, який надав би переговірникам у процесі Придністровського врегулювання необхідну підтримку для реінтеграції країни. На наступному засіданні Платформи ми обговоримо концепцію спеціального статусу Придністров'я та можливу Дорожню карту Придністровського врегулювання», - зазначив спікер.

Поряд з цим, голова парламенту висловив жаль у зв'язку з тим, що за останні 20 років так і не була розроблена відповідна законодавча база для Придністровського врегулювання.

Також учасники Платформи обговорили хід реалізації підписаного на початку липня в Берліні Протоколу між Кишиневом і Тирасполем у контексті візиту в країну міністра закордонних справ Німеччини, діючого голови ОБСЄ Франка-Вальтера Штайнмайера, який відбудеться у вівторок, 26 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-