Організатор кампанії Клінтон звинуватив Росію у викраденні листів

Організатор кампанії Клінтон звинуватив Росію у викраденні листів

1003
Ukrinform
У США організатор кампанії Гілларі Клінтон у боротьбі за висування кандидатом від Демократичної партії на посаду президента заявив, що припускає роль російської держави у викраденні електронного листування апарату партії, публікація якого викликала скандал.

Як сказав Роббі Мук у телеінтерв’ю каналові CNN, він також вважає не випадковим, що цю публікацію влаштували якраз напередодні з’їзду Демократичної партії, що починається в понеділок і має висунути Гілларі Клінтон кандидатом на президентські вибори, повідомляє Радіо Свобода.

У кампанії Дональда Трампа, якого Республіканська партія вже висунула своїм кандидатом, відкинули припущення, що Росія могла вплинути на ситуацію на його користь.

Як заявив чільний радник Дональда Трампа у зв’язках із громадськістю Джейсон Міллер виданню The Washington Post, заява Роббі Мука – це "жарт".

Трамп уже заявляв, що в разі обрання він шукатиме зближення з Кремлем після нинішніх напружених відносин між США й Росією через підтримку Москвою бойовиків на Донбасі й окупацію українського Криму.

Іще минулого місяця американська компанія комп’ютерної безпеки CrowdStrike Inc. заявляла, що Демократичний національний комітет, керівний апарат Демпартії, попросив її розслідувати втручання в комп’ютерні системи, що почалося ще минулого літа. Компанія заявила тоді, що знайшла свідчення, що у втручанні брали участь дві хакерські групи, пов’язані з російською державою.

Скандал у Демократичній партії, що йде на шкоду Клінтон і на користь Трампові, спалахнув по тому, як сайт WikiLeaks оприлюднив понад 19 тисяч листів із внутрішнього листування працівників Демократичного національного комітету.

З цих листів випливає, що партійні апаратники віддавали перевагу Гілларі Клінтон перед Берні Сандерсом, що був її головним суперником у боротьбі за висування від партії кандидатом на посаду президента, хоча теоретично мали бути безсторонніми в цьому.

Серед листів були обговорення того, як можна було краще розкритикувати кампанію Сандерса – наприклад, з’ясувати, чи він не атеїст, і як би використати це проти нього.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>