Сандерс офіційно заявив про підтримку Клінтон

Сандерс офіційно заявив про підтримку Клінтон

1068
Ukrinform
Завзятий конкурент Гілларі Клінтон у внутрішньопартійній боротьбі за президентську посаду сенатор-демократ від штату Вермонт Берні Сандерс уперше публічно заявив про свою підтримку екс-держсекретаря США на подальших перегонах.

З відповідною заявою Сандерс виступив під час демократичного зібрання у вівторок в місті Портсмут (штат Нью-Гемпшир, США), повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Держсекретар Клінтон виграла процес номінації в Демократичній партії, і я вітаю її. Вона буде кандидатом від демократів на пост президента, і я маю намір зробити все від мене залежне, аби переконатися, що вона стане наступним президентом Сполучених Штатів", - заявив Сандерс, виступаючи з трибуни поруч зі своїм колишнім конкурентом.

Він нагадав, що під час суперництва з Клінтон вони не погоджувалися щодо багатьох питань у своїх виборчих програмах і поглядах. 

"Зараз відбулося зближення між нашими двома кампаніями, і ми виробили, безумовно, найпрогресивнішу платформу в історії Демократичної партії", - заявив Сандерс. 

У цьому зв'язку він підкреслив, що хотів би бачити, як ця платформа буде реалізована в демократичному Сенаті та Палаті представників (наразі Конгрес США повністю контролюється республіканцями), а також безпосередньо президентом США Гілларі Клінтон.

"Я зроблю все від мене залежне, щоб це відбулося", - наголосив Сандерс.

Як повідомляв Укрінформ, сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс під час внутрішньопартійної виборчої кампанії становив відчутну конкуренцію колишньому держсекретарю США і першій леді Гілларі Клінтон. За підсумками праймеріз, Клінтон отримала необхідну кількість делегатів для того, щоб бути номінованою єдиним кандидатом від Демократичної партії на подальших президентських виборах. З'їзд демократів, який прийме це рішення, має відбутися 25-28 липня у Філадельфії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-