США вперше ввели персональні санкції проти Кім Чен Ина та його оточення

США вперше ввели персональні санкції проти Кім Чен Ина та його оточення

1160
Ukrinform
Офіційний Вашингтон ввів персональні санкції проти лідера КНДР Кім Чен Ина та десятка інших високопосадовців режиму, а також кількох організацій, через ситуацію з порушенням прав людини в країні.

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій у середу Міністерством фінансів США. 

"Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні вніс до списку (санкцій. – Ред.) вищих чиновників північнокорейського режиму, в тому числі лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, а також десять інших осіб та п'ять організацій через їхній зв'язок із сумнозвісними зловживаннями у сфері прав людини в КНДР", - зазначається в документі.

Таким чином, США вперше в історії застосували прямі обмеження проти лідера КНДР. Санкції спрямовані на блокування власності та інших активів, що знаходяться під юрисдикцією Сполучених Штатів.

"Під керівництвом Кім Чен Ина Північна Корея продовжує чинити нестерпну жорстокість та завдавати труднощі мільйонам власних людей, у тому числі, у вигляді позасудових страт, примусової праці й тортур", - наводиться в документі заява в.о. заступника міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Адама Шубіна.

Дії, застосовані адміністрацією США проти керівництва КНДР у середу, відповідають рішенню американського Конгресу щодо засудження з боку американської влади зловживань режиму Північної Кореї та рішучості США зупинити це.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-