Лідери ЄС підтримали якнайскоріше завершення ратифікації асоціації з Україною

Лідери ЄС підтримали якнайскоріше завершення ратифікації асоціації з Україною

1816
Ukrinform
Глави держав та уряді країн-членів Євросоюзу доручили Раді ЄС якнайскоріше вирішити питання щодо занепокоєнь Нідерландів відносно ратифікації Угоди про асоціації ЄС-Україна за результатами голландського референдуму 6 квітня.

Про це йдеться у висновках за результатами першого дня засідання Європейської ради, що триває у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Нідерландський прем’єр-міністр (Марк Рютте – ред.) представив результати референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію з Україною, а також занепокоєння, висловлені під час дебатів, що передували референдуму. Європейська рада доручила Раді ЄС знайти вирішення для якнайскорішого урегулювання цього питання», - заявили глави держав та урядів країн-членів ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, 6 квітня у Нідерландах відбувся консультативний референдум, за результатами якого меншість громадян, які взяли участь у волевиявленні, висловилися проти ратифікації нідерландським урядом Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Офіційний Київ і переважна більшість політичних сил в ЄС, поважаючи волевиявлення голландців, наголошують, що політичне і юридичне вирішення ситуації щодо тимчасового призупинення у Нідерландах завершення процесу ратифікації Угоди повинно бути вирішено без внесення будь-яких змін до тексту документу та без проведення додаткових переговорів щодо асоціації.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-