Майбутній посол США розповіла, що думає про реформи в Україні

Майбутній посол США розповіла, що думає про реформи в Україні

9233
Ukrinform
Номінант на посаду Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Марі Йованович заявила під час слухання в Сенаті з приводу її майбутнього призначення, що вражена прогресом, який Україна досягла в реформах за останній час.

Слухання відбулися в Комітеті Сенату США з питань міжнародних відносин у вівторок, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Україна зробила більший прогрес у сфері реформ за останні два роки, ніж за всі 23 роки незалежності. І я поділяю особливий оптимізм щодо траєкторії реформ в Україні цього року, враховуючи кілька ключових досягнень з моменту реформування коаліції та уряду у квітні", - зауважила Йованович.

У цьому зв'язку вона перелічила, що Україна переважною більшістю схвалила конституційні поправки, спрямовані на зміцнення незалежності судової системи; підвищила тарифи на енергію до 100% від ринкових ставок з випередженням графіка МВФ та замінила генерального прокурора, який втратив довіру громадянського суспільства.

"Ці досягнення в реформах вражають більше, якщо врахувати, що вони відбулися в умовах російської агресії", - наголосила дипломат.

Вона також висловила переконання, що успішна Україна являє собою найкращий захист від російської агресії в Європі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-