З Лівії до Європи цього року прибудуть 300 тисяч біженців - Frontex

З Лівії до Європи цього року прибудуть 300 тисяч біженців - Frontex

973
Ukrinform
В Агентстві з охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу Frontex вважають, що з Лівії до Європи цього року можуть прибути близько 300 тисяч біженців.

Про це в інтерв’ю газеті Bild заявив очільник Frontex Клаус Реслер, пише DW.

"Ми фіксуємо близько 10 тисяч мігрантів із Лівії на тиждень", - заявив Реслер. Одна з причин збільшення числа мігрантів на цьому маршруті, пояснив очільник Frontex, - активізація пошуково-рятувальних операцій з боку ЄС. За словами Реслера, біженці сподіваються на порятунок у Середземному морі у випадку аварій.

Нагадаємо, раніше у Frontex повідомляли, що у квітні 2016 року більше шукачів притулку прибули до Італії, аніж до Греції.

За даними агентства, на центрально-середземноморському маршруті, який веде до Італії, у квітні було зафіксовано 8370 новоприбулих шукачів притулку та мігрантів.

Як відомо, після закриття так званого балканського маршруту Італія на цей час є найпопулярнішим напрямком для нелегальних мігрантів. За даними міністерства внутрішніх справ країни, з початку цього року до Італії морем прибули майже 50 тисяч біженців, що, однак, на 10 відсотків менше, ніж за відповідний період часу торік. Середня кількість новоприбулих біженців до Італії зросла зі 176 осіб на день у січні до 643 осіб на день у травні.

Натомість до Греції з початку року морем прибули майже 159 тисяч біженців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-