Берлін і Париж розробляють норму призупинення

Берлін і Париж розробляють норму призупинення "безвізу" - ЗМІ

Укрінформ
У ФРН побоюються зростання рівня злочинності після скасування віз для Грузії, України і Косова. Тому, Берлін і Париж розробляють норму про швидке призупинення безвізового режиму.

Про це повідомляє DW із посиланням на газету Die Welt.

"Німеччина та Франція розробляють норму, згідно з якою окремі країни Євросоюзу зможуть призупиняти безвізовий режим", - йдеться у публікації.

Причиною цього є, зокрема, побоювання, що швидке та "пакетне" надання безвізового режиму Грузії, Україні та Косову погіршить безпекову ситуацію.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр під час закритої наради минулого тижня, серед іншого, заявив, що транснаціональні злочинні групи скоюють квартирні крадіжки зі зломом, яких стає дедалі більше.

Особливо проблематичними в останній час були грузинські злочинці, - наводить видання слова де Мезьєра. У німецьких урядових колах також наголошують, що Грузія має значну проблему з організованою злочинністю.

Нагадаємо, раніше в ЄС, за наполяганням Берліна та Парижа, відклали рішення щодо скасування візового режиму для Грузії.

Крім того, після запровадження безвізового режиму для країн Західних Балкан минулого року різко збільшилася кількість прохань про надання притулку в Німеччині, які практично не мають шансів на задоволення. Тому Берлін побоюється подальших зловживань шукачів притулку в рамках безвізового режиму.

Таким чином, як зазначає видання, Рада ЄС з юстиції та внутрішніх справ найближчого тижня не схвалить скасування віз для зазначених країн, як це планувалося раніше. Берлін та Париж наполягають, що до запровадження безвізового режиму до законодавства має бути внесена поправка про можливість його призупинення. До того ж, як зазначається, скасування віз має запроваджуватися не для всіх країн одночасно, а для кожної окремо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-