Росія продовжує нарощувати сили на західному кордоні

Росія продовжує нарощувати сили на західному кордоні

1451
Ukrinform
Російська Федерація посилює угруповання військ на західному стратегічному напрямку, пояснюючи це «зрослою активністю НАТО у Східній Європі».

Про це повідомляє "Інтерфакс-Агенство військових новин" з посиланням на «джерело, знайоме з ситуацією».

"Паралельно з формуванням трьох нових дивізій (двох у складі Західного військового округу, одній – у межах Південного військового округу, ЮВО), додатково до західного кордону Росії передислокуються з центральних районів країни дві окремі мотострілецькі бригади", – повідомив співрозмовник.

За його даними, почалася передислокація з Єкатеринбурга в Клинці (Брянська область) 28-ї окремої мотострілкової бригади. З Самари у Валуйки (Білгородська область) передислоковується 23-а окрема мотострілецька бригада.

Джерело заявляє, що це «відповідь на зростаючу активність Північноатлантичного альянсу поблизу кордонів Росії».

Раніше повідомлялося, що угруповання військ на Західному стратегічному напрямку до кінця року буде посилене за рахунок формування трьох нових мотострілецьких дивізій з місцями дислокації в Єльні (Смоленщина), Воронезькій та Ростовській областях. "Нині триває процес формування трьох дивізій. Нові з'єднання повинні бути сформовані до 1 грудня, коли у Збройних силах починається зимовий період навчання", – повідомило агентству джерело.

Як повідомляв Укрінформ, вперше про формування трьох нових дивізій на Західному стратегічному напрямку міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив ще 12 січня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-