Канадський міністр подав у відставку через алкоголізм

Канадський міністр подав у відставку через алкоголізм

Укрінформ
Міністр з питань рибальства, океанів та берегової охорони Канади Хантер Тоото подав у відставку через "проблеми із залежністю".

Про це повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає кореспондент Укрінформу.

«Пану Тоото необхідний час для лікування залежності», - заявив Трюдо.

Він додав, що Тоото складає з себе повноваження також і депутата парламенту.

«Вже від цього вечора роль міністра з питань рибальства, океанів та берегової охорони перебере на себе Домінік Лебланк, який залишатиметься також представником уряду у парламенті», - наголосив прем’єр-міністр.

Джастін Трюдо не уточнив, яку саме залежність має колишній міністр.

Сам Хантер Тоото, який представляє корінний північний канадський народ інуїтів, пояснив свій вчинок бажанням «не відволікати колег від важливої роботи».

«Я вирішив почати лікування від залежності та прошу поважати моє приватне життя», - підкреслив Тоото.

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли високопоставлені представники корінних народів Канади мають проблеми "із залежністю". Так, у 2012 році депутат федерального парламенту Ромео Саганаш мусив взяти на кілька місяців лікарняний після того, як був знятий з борту літака у стані крайньої інтоксикації. У березні 2016-ого через плани уряду дозволити продаж спиртного у столиці канадського регіону Нунавут подав у відставку міністр охорони здоров’я та юстиції цієї північної території. У своїй промові він визнав, що до приходу у політику був алкоголіком, але зміг подолати цю залежність.

Додамо, що Хантер Тоото став другим у історії Канади федеральним міністром-інуїтом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-